ul. Kościelna 6 Siemianowice Śląskie
+48 603 464 502
biuro@kn.net.pl

K&N

 • 1 TUSZE i TONERY.

  Tonery Tusze i Tonery to materiały eksploatacyjne do drukarek jak i innych urządzeń biurowych. W trakcie drukowania, kserowania itp. ulegają zużyciu Nasza firma oferuje tusze i tonery znanych marek jak i ich zamienniki. Zamienniki są wykonane z wysokiej jakości komponentów pozwalających otrzymać wysoką jakość wydruków. Ceny oferowane przez nas pozwolą na pomniejszenie kosztów druków jak i ich powielania.
  Read Me...
 • 2 WYNAJEM DRUKAREK i KSEROKOPIAREK

  Oferujemy wynajem drukarki lub kserokopiarki. Dzięki naszej ofercie Masz możliwość wydzierżawienia jej na dowolny okres za niewielką opłatą miesięczną.
  Read Me...
 • 3 SERWIS

  Świadczymy usługi serwisowe z zakresu szerokiego pojęcia informatyki miedzy innymi konserwacji, remontu oraz naprawy urządzeń drukujących oraz komputerów w okresie gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym.
  Read Me...
 • 4 OUTSORTSIN IT

  Outsourcing IT – stała opieka informatyczna dla firm Nasza Firma zapewnia Kompleksową opiekę informatyczną dla małych i średnich przedsiębiorstw. Utrzymanie własnego działu IT jest często bardzo kosztowne. Powierzając infrastrukturę informatyczną naszej opiece, powierzacie ją sprawdzonemu przez inne firmy partnerowi, zyskując bezpieczeństwo oraz silne wsparcie w biznesie
  Read Me...
 • 5 SPRZEDAŻ SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO

  Nasza firma prowadzi sprzedaż sprzętu komputerowego nowego oraz poleasingowego.
  Read Me...

Montaż Systemów Alarmowych  

Oferujemy usługi w zakresie projektowania i montażu systemów alarmowych. Korzystając z najnowszych technologii projektujemy i montujemy systemy alarmowe dopasowane do potrzeb klienta. Wykwalifikowani pracownicy wspólnie z klientem wybierają urządzenia, miejsce ich rozmieszczenia, oraz zasięg działania.

  Wykorzystywane dziś systemy alarmowe to urządzenia wysokiej jakości, zapewniające ochronę na najwyższym poziomie. Nasza firma oferuje montaż alarmów, które przede wszystkim będą informowały o włamaniu, ale również o wielu innych nieprawidłowościach występujących wewnątrz nieruchomości. Montaż systemów alarmowych, w skład których wchodzą  m.in. czujniki podczerwieni, czujniki  magnetyczne, dymu, gazu, zalania, a także syreny alarmowe  poprawiają bezpieczeństwo.W sytuacji zagrożenia alarm zostaje włączony, a powiadomienie trafia do SMS - em właściela.

Copyright 2019 K&N