ul. Kościelna 6 Siemianowice Śląskie
+48 603 464 502
biuro@kn.net.pl

K&N

 • 1 TUSZE i TONERY.

  Tonery Tusze i Tonery to materiały eksploatacyjne do drukarek jak i innych urządzeń biurowych. W trakcie drukowania, kserowania itp. ulegają zużyciu Nasza firma oferuje tusze i tonery znanych marek jak i ich zamienniki. Zamienniki są wykonane z wysokiej jakości komponentów pozwalających otrzymać wysoką jakość wydruków. Ceny oferowane przez nas pozwolą na pomniejszenie kosztów druków jak i ich powielania.
  Read Me...
 • 2 WYNAJEM DRUKAREK i KSEROKOPIAREK

  Oferujemy wynajem drukarki lub kserokopiarki. Dzięki naszej ofercie Masz możliwość wydzierżawienia jej na dowolny okres za niewielką opłatą miesięczną.
  Read Me...
 • 3 SERWIS

  Świadczymy usługi serwisowe z zakresu szerokiego pojęcia informatyki miedzy innymi konserwacji, remontu oraz naprawy urządzeń drukujących oraz komputerów w okresie gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym.
  Read Me...
 • 4 OUTSORTSIN IT

  Outsourcing IT – stała opieka informatyczna dla firm Nasza Firma zapewnia Kompleksową opiekę informatyczną dla małych i średnich przedsiębiorstw. Utrzymanie własnego działu IT jest często bardzo kosztowne. Powierzając infrastrukturę informatyczną naszej opiece, powierzacie ją sprawdzonemu przez inne firmy partnerowi, zyskując bezpieczeństwo oraz silne wsparcie w biznesie
  Read Me...
 • 5 SPRZEDAŻ SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO

  Nasza firma prowadzi sprzedaż sprzętu komputerowego nowego oraz poleasingowego.
  Read Me...

Systemy monitoringu to jedno z najbardziej popularnych rozwiązań, umożliwiające zabezpieczenie terenu firmy lub prywatnej posesji poprzez umieszczenie w jej kluczowych miejscach kamer CCTV.

   Oferujemy Państwu kompleksową instalację systemów monitoringu przeznaczoną do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.. Usługa przewiduje wszystkie potrzebne komponenty oraz materiały montażowe wraz z usługą instalacji i konfiguracją kamer przemysłowych. Po realizacji usługi klient otrzymuje gwarancję na zainstalowany system, z czasem reakcji na naprawę nie dłuższym niż 7 dni.

  W trosce o jak najwyższą jakość usług współpracujemy wyłącznie z najlepszymi dostawcami sprzętu do monitoringu.. Tylko najwyższa rozdzielczość gwarantuje jakość, która pozwoli na czytanie tablic rejestracyjnych lub bezproblemowe rozpoznawanie twarzy z dużych odległości. Kamery FullHD umożliwiają wykonanie zbliżenia już po nagraniu materiału bez straty na jakości. Wysoka rozdzielczość gwarantuje również ostry i wyraźny obraz nocą w czasie gdy kamera pracuje w trybie IR - podczerwieni.

Copyright 2019 K&N