ul. Kościelna 6 Siemianowice Śląskie
+48 603 464 502
biuro@kn.net.pl

K&N

  • 1 TUSZE i TONERY.

    Tonery Tusze i Tonery to materiały eksploatacyjne do drukarek jak i innych urządzeń biurowych. W trakcie drukowania, kserowania itp. ulegają zużyciu Nasza firma oferuje tusze i tonery znanych marek jak i ich zamienniki. Zamienniki są wykonane z wysokiej jakości komponentów pozwalających otrzymać wysoką jakość wydruków. Ceny oferowane przez nas pozwolą na pomniejszenie kosztów druków jak i ich powielania.
    Read Me...
  • 2 WYNAJEM DRUKAREK i KSEROKOPIAREK

    Oferujemy wynajem drukarki lub kserokopiarki. Dzięki naszej ofercie Masz możliwość wydzierżawienia jej na dowolny okres za niewielką opłatą miesięczną.
    Read Me...
  • 3 SERWIS

    Świadczymy usługi serwisowe z zakresu szerokiego pojęcia informatyki miedzy innymi konserwacji, remontu oraz naprawy urządzeń drukujących oraz komputerów w okresie gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym.
    Read Me...
  • 4 OUTSORTSIN IT

    Outsourcing IT – stała opieka informatyczna dla firm Nasza Firma zapewnia Kompleksową opiekę informatyczną dla małych i średnich przedsiębiorstw. Utrzymanie własnego działu IT jest często bardzo kosztowne. Powierzając infrastrukturę informatyczną naszej opiece, powierzacie ją sprawdzonemu przez inne firmy partnerowi, zyskując bezpieczeństwo oraz silne wsparcie w biznesie
    Read Me...
  • 5 SPRZEDAŻ SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO

    Nasza firma prowadzi sprzedaż sprzętu komputerowego nowego oraz poleasingowego.
    Read Me...

   Świadczymy usługi serwisowe z  zakresu szerokiego pojęcia informatyki miedzy innymi konserwacji, remontu oraz naprawy urządzeń drukujących oaz  komputerów w  okresie gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym.
    Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi oraz naprawy sprzętów biurowych. Oferujemy Państwu wyspecjalizowany, profesjonalny serwis, dla którego zadowolenie klienta z naszych usług oraz sprzętu jest priorytetem.

 

 

Copyright 2019 K&N